Budování a distribuce značek

Značky ve výhradním zastoupení

ECT zastupuje na českém a slovenském trhu celou řadu známých nezávislých značek. Podle potřeb, zvolené strategie a společného záměru s vlastníkem značky pokrýváme všechny aspekty přítomnosti značky na domácím trhu, od budování povědomí o značce, vedení marketingových kampaní, zabezpečení distribuce v off-trade a on-trade kanálech až po každodenní operativu, zajištění logistiky a komunikace se zákazníky.

Distribuce nevýhradních značek

Prostřednictvím rozsáhlé distribuční sítě, kterou má ECT k dispozici, zejména pak vlastního maloobchodního provozu a obchodního teamu obsluhujeme i další významné importní a domácí značky.

Infrastruktura a zázemí

Pro obsluhu značek jsme vybudovali efektivní administrativní, logistické a obbchodní zázemí počínaje od vlastních obchodních i daňových skladů, obchodního teamu, merchandisingového teamu, helpdesku až po síť fyzických prodejních a odběrových míst. Naše daňové sklady zahrňují oprávnění pro lihoviny, tichá vína, meziprodukty i piva.

Naše značky

Carl Jung

První a nejlepší značka nealkoholického vína. Naše průkopnická práce a praktické vytvoření tohoto tržního segmentu v ČR a SR nese ovoce. Navštivte produktový web Carl Jung, nakupte nealkoholické víno on-line nebo se staňte přítelem vína bez alkoholu.

Maxim's de Paris

Ambasador francouzské gastronomie sklízí úspěchy v ČR. Nákup produktů Maxim's on-line.

Gancia

Zakladatel italské sektové tradice. Fenomenální řada těch nejlepších italských sektů pro moderní gastronomii, plošný i specializovaný maloobchod. Nákup italských sektů on-line.

Toschi

Ikona italské barové gastronomie která konečně přináší změnu do stojatých českých a slovenských barových vod. Likéry s nápadem a fantazií, koktejlové sirupy s vyšší kvalitou a lepší cenou než je u nás zvykem, bezkonkurenční třešně a mnoho dalších italských barových specialit.

Hpnotiq

Modré poblouznění každého trendy baru. Jedinečná asembláž prémiové vodky, cognacu a tropických šťáv. Kupte Hpnotiq on-line.

Sibona

Perla mezi tradičními italskými značkami Grappy. Tradiční a zároveň moderní pojetí Grappy, nekompromisní kvalita, variace a šířka sortimentu která uspokojí každého. Jednoduše nejoblíbenější Grappa na českém a slovenském trhu.  

Domaine Hamelin

Prémiové Chablis rodinného vinařství s dlouholetou tradicí

Dalva

Portské s největší kolekcí ročníkových Colheitas na světě

Lazy Dodo

Single estate rum z ostrova Maurícius

Borrelli

Tradiční producent pochoutek mořských plodů z jižní Itálie

Meukow Cognac

Nejrychleji rostoucí Cognac s úžasnou kvalitou a designem

Venchi

Dle mnohých odborníků nejlepší čokoláda na světě. Nekompromisní kvalita a nespoutaná kreativita.

Gold of Mauritius

Nejexportovanější preémiový rum z ostrova Maurícius

Wild Tiger Rum

První prémiový rum z Indie

Dievole

Slavné toskánské vinařství s řadou slavných apelací a medailových vín

Goldkenn

Švýcarská čokoláda známá především z duty-free nyní k dispozici i pro vnitřní trh.

Comté de Lauvia

Armagnac s kolekcí exkluzivních ročníků

Larnaudie

Známý francouzský výrobce Foie Gras a tradičních venkovských pochoutek